3 lata gwarancji są lepsze niż 2

Strona główna / Aktualności / 3 lata gwarancji są lepsze niż 2
3 lata gwarancji są lepsze niż 2

Jakość i niezawodność - to dwa słowa, które definiują nasze produkty. Ale czy wiesz, że teraz możesz być jeszcze pewniejszy co do trwałości akumulatorów NEXPRO?


Dlaczego 3 Lata Gwarancji Są Lepsze Niż 2? Oto Dowody!

1. Dłuższa ochrona, większa pewność
Nie jest tajemnicą, że trzeci rok gwarancji to znacznie więcej niż tylko dodatkowe 12 miesięcy pewności. To 365 dni więcej spokoju ducha, wiedząc, że w razie jakichkolwiek problemów zostaniesz obsłużony zgodnie z najwyższymi standardami.


2. Zobowiązanie do jakości
Przedłużenie gwarancji to wyraz naszej pewności co do jakości naszych akumulatorów. To dowód na to, że wierzymy w nasze produkty i jesteśmy pewni ich trwałości i niezawodności.


3. Bezpieczeństwo na każdym kroku
Dzięki trzyletniej gwarancji możesz być pewien, że nawet po dwóch latach od zakupu, w razie awarii akumulatora, nie zostaniesz sam z problemem, niezależnie od tego, czy jesteś w Polsce czy za granicą.


Szczegóły promocji: Od 1 sierpnia 2023 r., każdy zakupiony akumulator NEXPRO będzie objęty standardowo wydłużoną gwarancją. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. lub do momentu wyczerpania zapasów.
Pamiętaj, że gwarancja obowiązuje zarówno w Polsce, jak i za granicą, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w podróży. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i ciesz się dłuższą gwarancją na akumulatory NEXPRO.


Dowiedz się więcej szczegółów
 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.