IVECO Daily internetowym samochodem roku 2018

Strona główna / Aktualności / IVECO Daily internetowym samochodem roku 2018
IVECO Daily internetowym samochodem roku 2018

Serwis OTOMOTO, we współpracy z Instytutem Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, opublikował Raport, w którym przedstawił wyniki popularności samochodów w 2018 roku.

Warszawa, 28 lutego 2019 r.

IVECO Poland otrzymało nagrodę Internetowego Samochodu Roku 2018 dla modelu IVECO Daily. Nagroda powędrowała do marki  IVECO w kategorii najczęściej wyszukiwane auto nowe dostawcze do 3,5 tony. Tegoroczny finał ósmej edycji rankingu odbył 27 lutego 2019 r. w Łomiankach k. Warszawy, w "Stacji Klasyki" Centrum Motoryzacji Klasycznej.

Raport, przygotowany przez OTOMOTO, powstaje w oparciu o zebrane roczne dane wyszukań pojazdów. Analiza pozwala na określenie, które marki oraz modele są najbardziej pożądane wśród potencjalnych klientów odwiedzających serwis OTOMOTO. Ranking prowadzony jest w kilku  kategoriach: pojazdy osobowe nowe, używane, pojazdy dostawcze do 3,5 tony, pojazdy ciężarowe powyżej 3,5 tony, pojazdy rolnicze i budowlane. Nowością w 2018 roku była kategoria klasycznych polskich samochodów.

Jak wynika z Raportu, najpopularniejszym IVECO Daily jest pojazd w kolorze białym (58,86%), z silnikiem o pojemności 2 998 cm3 (44,25%).

 

IVECO DAILY EURO 6: PROFESJONALNY PARTNER

Dzięki najbogatszej ofercie na rynku IVECO daje swoim klientom możliwość wyboru i dopasowania do własnych potrzeb pojazdu, który będzie doskonale spełniać ich potrzeby biznesowe. Kupując Daily można liczyć na to, że zadanie transportowe zostanie wykonane wydajnie, przy niskich kosztach posiadania i użytkowania (TCO). Bycie najlepszym partnerem biznesowym oznacza również, że użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną sieć serwisową zawsze tam gdzie potrzebują jej usług.

 

OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA DO 8%*

IVECO Daily Euro 6 spala jeszcze mniej niż poprzednie modele, które już wcześniej były znane z ekonomiczności. Turbina o zmiennej geometrii, dostępna w modelach z silnikami od 136 KM do 180 KM, zapewnia bardziej wydajną eksploatację silnika. Rozwiązanie w postaci przycisku EcoSwitch ewoluowało: nowy inteligentny system EcoSwitch PRO wie, w którym momencie należy zredukować moment obrotowy, bez potrzeby podejmowania interwencji przez kierowcę, w celu zredukowania zużycia paliwa bez narażania na szwank wydajności. Ekskluzywny system Oceny Stylu Jazdy pomaga poprawić styl jazdy danego kierowcy, podobnie jak w przypadku instruktora nauki jazdy siedzącego na fotelu obok, co może skutkować znacznymi oszczędnościami paliwa.

 

KOSZTY SERWISOWANIA I NAPRAW POJAZDU MNIEJSZE NAWET O 12%**

Dłuższe przerwy międzyprzeglądowe, wydłużone do 50,000 km, dzięki zastosowaniu trwalszych komponentów i materiałów eksploatacyjnych, wydłużają w efekcie czas sprawności pojazdu o 20% pomiędzy przeglądami. Zoptymalizowany układ hamulcowy z nowymi, trwalszymi klockami hamulcowymi jest wydajniejszy i trwalszy niż wcześniej. Ponadto gdziekolwiek znajdzie się kierowca Iveco Daily, o dowolnej porze dnia i nocy, może liczyć na profesjonalną i specjalistyczną sieć usług serwisowych, która zadba o to, aby pojazdy Daily nie miały przestojów.

* W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji Euro 5b+ oraz zgodnie z Nowym Europejskim Cyklem Jezdnym (ang. New European Driving Cycle (NEDC)).

** W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji spalin Euro 5b+.

 

IVECO

IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., będącej międzynarodowym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario Giełdy Włoskiej (MI: CNHI). IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych.

Szeroki asortyment produktów marki obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych. Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo reprezentuje segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton reprezentują IVECO Stralis do zastosowań w transporcie dalekobieżnym, IVECO Stralis X-Way dedykowany min. do zadań komunalnych i budowlanych na drogach utwardzonych oraz w lekkich warunkach terenowych. Gamę dopełnia IVECO Trakker przeznaczony do zadań budowlanych oraz eksploatacji poza drogami utwardzonymi. Pod marką IVECO Astra firma produkuje pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, wywrotki na podwoziu sztywnym i przegubowym oraz pojazdy specjalistyczne.

IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd IVECO.

 

Więcej informacji o firmie IVECO: www.iveco.com

Więcej informacji o grupie CNH Industrial: www.cnhindustrial.com

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.