do 40 000 PLN rabatu na Iveco Daily

Strona główna / Promocje / do 40 000 PLN rabatu na Iveco Daily
do 40 000 PLN rabatu na Iveco Daily

Iveco z rabatem do 40 000 zł.

Iveco Daily furgon tańszy nawet o 40 tys zł czeka na ciebie!   Bezpieczny i nowoczesny Iveco Daily FURGON z aktywnymi systemami wsparcia kierowcy i o najlepszej w swojej klasie wytrzymałości podwozia teraz dostępny z rabatem do 40 000 PLN*.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie tej promocji albo potrzebujesz więcej szczegółów nie wahaj się skontaktować ze mną:

Jakub Wróbel - regionalny kierownik sprzedaży.  Zawsze chętnie pomogę      

Zadzwoń do mnie:

22 270 65 68

Zajrzyj też na:

Facebook

NAJWYTRZYMALSZY

Dzięki najwytrzymalszej w swojej klasie konstrukcji ramowej na rynku!

SYSTEMY WSPARCIA KIEROWCY

Np.: Adaptacyjny tempomat, Asystent pasa ruch, Asystent bocznego wiatru, Automatyczny hamulec itp.

ŁADOWNY

Ładowność dostosowana do potrzeb klienta od 12 m³ do 19,8 m³.

* Promocja obejmuje wyłącznie pojazdy z nadwoziem w wersji furgon i silnikami 2,3 l. Rabat jest kwotą netto. Niniejszy materiał („Materiał”) ma charakter wyłącznie informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy - Kodeks cywilny, ani rekomendacji do zawarcia transakcji kupna, sprzedaży lub innego rodzaju finansowania użytkowania pojazdów. Informacje zawarte w Materiale nie mogą być traktowane jako propozycja nabycia pojazdów, usługa doradztwa ekonomicznego lub podatkowego ani jako forma świadczenia pomocy prawnej.Dostępne opcje Iveco Daily:

Asystent zjazdu ze wzniesienia

Dłuższa jazda załadowanym pojazdem w dół stromego zbocza może być męcząca, ale z Daily nawet tego nie odczujesz.

 

Jest to jedyny pojazd w swojej klasie, posiadający funkcję kontroli zjazdu ze wzniesienia - Hill Descent Control (HDC) dla wersji z napędem na tylne koła. Funkcja umożliwia utrzymanie stałej prędkości poprzez autonomiczne uruchamianie hamulców, co pomaga zjechać ze wzniesienia powoli i bezpiecznie.

Asystent bocznego wiatru

Silne wiatry podczas jazdy przez most lub wyprzedzania dużych ciężarówek nie stanowią dla Daily problemu.

 

Daily wyposażony jest w Crosswind Assist, który stabilizuje pojazd w przypadku silnych bocznych podmuchów wiatru. Czujniki aktywują hamulce po tej stronie pojazdu, w którą uderzył wiatr, zapewniając jego stabilność i bezpieczeństwo.

Asystent jazdy w korku

Odpowiada za delikatne przyspieszenie i hamowanie pojazdu.


W godzinach szczytu jednym przyciskiem można aktywować funkcję Queue Assist, ustawić bezpieczny odstęp, który chcemy zachować, a Daily zatrzyma się automatycznie, jeśli zrobi to samochód poprzedzający. Jeśli samochód przed nami odjedzie, lekkie dotknięcie pedału gazu sprawi, że Daily ponownie ruszy. Zapomnisz o stresie w godzinach szczytu!

Asystent pasa ruchu

System Proactive Lane Keeping Assist odpowiada za delikatne nakierowywanie pojazdu na środek pasa w momencie odchylenia.

 

Daily pomaga pozostać na pasie ruchu dzięki systemowi Proactive Lane Keeping Assist (asystent utrzymania pasa ruchu), który delikatnie kieruje Cię z powrotem na środek pasa ruchu, jeśli z niego zjedziesz. Można ustawić żądaną odległość od namalowanego oznaczenia pasa ruchu i intensywność skoku w układzie kierowniczym.

Adaptacyjny tempomat

Pomaga zachować bezpieczeństwo, chroniąc przed kolizją.

 

Trudno jest zachować czujność podczas długich przejazdów autostradami. Adaptacyjny tempomat pomaga zachować bezpieczeństwo. Wystarczy ustawić prędkość jazdy i minimalny odstęp od pojazdu jadącego przed Tobą. Jeśli pojazd z przodu zwolni, system zareaguje i samodzielnie zmniejszy prędkość, aby utrzymać bezpieczny odstęp do czasu, gdy pojazd z przodu przyspieszy.

Automatyczny hamulec awaryjny

Zanim stoi AEBS I City Brake Pro.

 

Zaawansowany system hamowania awaryjnego (AEBS) zwiększa bezpieczeństwo, wykrywając możliwość kolizji z przodu pojazdu i automatycznie hamując. Zapobiega to zderzeniom przy prędkości poniżej 50 km/h i znacznie ogranicza uszkodzenia w razie wypadku przy większej prędkości. Przy natężonym ruchu ulicznym, City Brake PRO pomoże Ci uniknąć kolizji nawet przy prędkości 5 km/h. Oba systemy posiadają trzy ustawienia, które kierowca może wybrać w menu sterowania. Menedżerowie floty mają możliwość ustawiania i blokowania ustawień funkcji.

Elektryczny hamulec postojowy

Nowy, elektryczny hamulec postojowy włącza się automatycznie po zaparkowaniu i wyłącza, gdy jesteś gotowy do odjazdu.

 

W miejskich misjach wieloetapowych, takich jak dostarczanie paczek, nie musisz tracić czasu na zaciąganie i zwalnianie hamulca. Nie tylko zmniejsza to zmęczenie ramion i dyskomfort związany z powtarzającymi się ruchami, ale także poprawia wydajność pracy. Pozwala to też zaoszczędzić do 5 godzin w miesiącu, co korzystnie wpływa na dochodowość. Rezygnacja z dźwigni hamulca ręcznego oznacza więcej wolnej przestrzeni w kabinie, co umożliwia swobodniejsze i bardziej wygodne przemieszczanie się w poprzek kabiny.

Automatyczne światła i wycieraczki

Od teraz nie musisz już zastanawiać się, czy światła w Twoim Daily są włączone albo czy może światło dzienne sugeruje, by zostały one już włączone.

 

Daily sam włączy światła, gdy uzna to za konieczne, a także w pełni dostosuje ich intensywność do pory dnia i warunków pogodowych. Inteligentny pojazd włączy też wycieraczki, gdy tylko zacznie padać deszcz. Kierowca może skupiać się wyłącznie na jeździe.

Zdalna pomoc i diagnostyka

Stała łączność z siecią pozwala nie tracić czasu na ewentualne problemy z samochodem dostawczym Daily.

 

Nie jest konieczne wzywanie specjalistów do miejsca, w którym będzie miała miejsce awaria samochodu. Wystarczy, że kierowca zatrzyma się na moment i połączy poprzez aplikację z asystentami Daily, którzy zdalnie poradzą sobie z rozwiązaniem trudności.


JESTEM ZAINTERESOWANY RABATEM 40 TYS.

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.