Nadchodzi zima

Strona główna / Promocje / Nadchodzi zima
Nadchodzi zima

Specjalne oferty na oryginalne części IVECO!

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat produktów i usług dedykowanych dla Ciebie.

ODKRYJ KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z ORYGINALNYCH CZĘŚCI IVECO Takich jak:

• Filtry osuszacza OE
• Zaciski Reman
• Akumulatory NEXPRO
PEŁEN ASORTYMENT ABY SPROSTAĆ WSZYSTKIM TWOIM WYMAGANIOM

IVECO Genuine Parts to części stosowane na pierwszy montaż. Skorzystanie z oferty autoryzowanych punktów IVECO to gwarancja zakupu części najwyższej jakości, takich jak filtr osuszacza.


IVECO Reman to stale rosnąca i ulepszana linia części, gwarantująca utrzymanie przewagi nad konkurencją. Dzięki odnowie fabrycznej otrzymujesz część wysokiej jakości przy obniżonych kosztach. Np. zaciski hamulcowe.


NEXPRO by IVECO to druga linia części do starszych pojazdów, dbająca o wysoką wydajność Twojego pojazdu niezależnie od wieku. To m.in. akumulatory i 170 innych numerów katalogowych.


Akcesoria IVECO to dedykowana linia produktów zaprojektowanych w celu personalizacji Twojego otoczenia.


Dowiedz się więcej na temat oferty

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.