MINIBUSY

Strona główna / MINIBUSY

Minibus IVECO od Uni-Truck

Mikrobus 19-24 miejsca - Idealny w transporcie miejskim oraz międzymiastowym.

Iveco Daily do przewozu osób z 22 miejscami +1 dla kierowcy + 1 dla pilota.  Dopuszczalna masa całkowita 6,5 tony.  Busy to doskonała alternatywa dla autobusów. Świetnie sprawdzają się w transporcie miejskim i międzymiastowym, a nawet jako taksówki obsługujące większe grupy osób przy hotelach czy centrach konferencyjnych. Iveco Daily do przewozu osób - nowość od  Uni-Truck. • Karoseria 100% fabryczna ( nie  sztukowana )• Nie ingerują w karoserię czy konstrukcję jedynie doposażają minibus  wg upodobać Klienta.  Szeroka gama wyposażenia od VIP CLASS przez luksusowe busy turystyczne z indywidualnymi nawiewami, światłami led, video itp, po mikrobusy liniowe do przewozów podmiejskich, nawet z dodatkowymi miejscami stojącymi. 

Wersja turystyczna w tym VIP CLASS

Wysoki standard wyposażenia busów. Samochody MINIBUS do przewozów turystycznych, międzymiastowych i międzynarodowych. Doskonały samochód dla hoteli obsługujących grupy, do obsługi wycieczek. Wygodne siedzenia z indywidualnymi nawiewani, lampkami led itp. Przewóz osób od 19 do 24 miejsc.

Wersja liniowa

 Z uwagi na dopuszczalną masę całkowitą aż 6,5 tony poza 22 miejscami siedzącymi,  ewentualne 10 miejsc stojących. Najlepszy MINIBUS na rynku do przewozów miejskich i obsługi podmiejskich linii autobusowych  oraz  dla szkół do przewozu uczniów.  Szeroki wybór wyposażenia.  Pełna elastyczność przy doposażaniu pojazdu.

Promo image
Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twojej firmy!

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatnościSkontaktuj się ze mną:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie minibusów albo potrzebujesz więcej szczegółów nie wahaj się skontaktować ze mną:

Maciej Górecki - regionalny kierownik sprzedaży minibusów.  Zawsze chętnie pomogę      

Obsługuję Klientów

z całej Polski

Telefon

22 765 60 44 

Social Media

Facebook
OtoMOTO
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.