MINIBUSY

Strona główna / MINIBUSY

Minibus IVECO od Uni-Truck

Mikrobus 19-24 miejsca - Idealny w transporcie miejskim oraz międzymiastowym.

Iveco Daily do przewozu osób z 22 miejscami +1 dla kierowcy + 1 dla pilota.  Dopuszczalna masa całkowita 6,5 tony.  Busy to doskonała alternatywa dla autobusów. Świetnie sprawdzają się w transporcie miejskim i międzymiastowym, a nawet jako taksówki obsługujące większe grupy osób przy hotelach czy centrach konferencyjnych. Iveco Daily do przewozu osób - nowość od  Uni-Truck. • Karoseria 100% fabryczna ( nie  sztukowana )• Nie ingerują w karoserię czy konstrukcję jedynie doposażają minibus  wg upodobać Klienta.  Szeroka gama wyposażenia od VIP CLASS przez luksusowe busy turystyczne z indywidualnymi nawiewami, światłami led, video itp, po mikrobusy liniowe do przewozów podmiejskich, nawet z dodatkowymi miejscami stojącymi. 

Wersja turystyczna w tym VIP CLASS

Wysoki standard wyposażenia busów. Samochody MINIBUS do przewozów turystycznych, międzymiastowych i międzynarodowych. Doskonały samochód dla hoteli obsługujących grupy, do obsługi wycieczek. Wygodne siedzenia z indywidualnymi nawiewani, lampkami led itp. Przewóz osób od 19 do 24 miejsc.

Wersja liniowa

 Z uwagi na dopuszczalną masę całkowitą aż 6,5 tony poza 22 miejscami siedzącymi,  ewentualne 10 miejsc stojących. Najlepszy MINIBUS na rynku do przewozów miejskich i obsługi podmiejskich linii autobusowych  oraz  dla szkół do przewozu uczniów.  Szeroki wybór wyposażenia.  Pełna elastyczność przy doposażaniu pojazdu.

Poproś o ofertę, to nic nie kosztuje lub zapytaj o szczegóły naszego doradcę:

Obsługa Klientów z całej Polski

Maciej Krzyż

Regionalny Kierownik Sprzedaży MINIBUSÓW 

( mazowieckie, łódzkie, dolnośląskie )

    22 765 60 44 
  maciej.krzyz@uni-truck.eu 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.